Català, Catalunya

Segons el govern espanyol: “el dret d’autodeterminació no està contemplat a la Constitució”. Però, això és realment cert?

Segons el govern espanyol: “el dret d’autodeterminació no està contemplat a la Constitució”, però Espanya ha signat el Tractat de Drets Civils i Polítics, i l’autodeterminació quedaria incorporada segons l’article 96 de la Constitució. Enllaç Aquí

chavez-5dcaabb3e6cb61e7

 

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.